środa, 7 grudnia 2016

"Wielka księga przygód. Kraina lodu" - Elizabeth Rudnick, Sarah Nathan, Sela Roman

Tytuł: Wielka księga przygód. Kraina lodu (tytuł oryginału: Frozen)
    Autor: Elizabeth Rudnick, Sarah Nathan, Sela Roman
Wydawnictwo: Egmont Polska
Data wydania: 31.10.2016r.
Liczba stron: 304
 
Jeszcze jedna podróż do Krainy lodu!
 
Arendelle to miejsce, które jeszcze przez długi, długi czas nie znudzi się żadnemu dziecku :) "Wielka księga przygód..." to jeszcze jedna podróż do tej krainy i to w aż trzech odsłonach! - w postaci znanej już historii o Annie i Elzie, w historii o zamku Arendelle (który ma w sobie o wiele więcej tajemnic niż można by sądzić), a także w wesołej opowiastce o Svenie i Olafie. Zapraszamy raz jeszcze do Krainy Lodu!
 
Ta opowieść to bez dwóch zdań swoisty fenomen. W dodatku fenomen pełen uroku, ciepła, humoru - czegóż chcieć więcej? :) Elza, Anna, Olaf i inni już od kilku lat goszczą - w ten czy w inny sposób - w naszych domach, i podejrzewam, że jeszcze długo tak będzie. Niniejsza książka to nie tylko rozwinięcie znanej już historii, ale także odpowiedź na zapotrzebowanie wynikające z powszechnej fascynacji Arendelle. Tego typu fenomeny są mile widziane :) - ciepła historia to zawsze dobra rzecz.
 
Gorąco polecam. Cóż więcej bowiem rzec? :) Moja córeczka, mimo zaledwie trzech latek, kocha Olafa, uwielbia Elzę, uśmiecha się na widok Anny... Wasze dzieci z pewnością mają podobnie ;) Zachęcać do tej książki więc raczej nie muszę.
 
Dziękuję Wydawnictwu Egmont Polska za udostępnienie niniejszej książki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz