piątek, 27 stycznia 2017

"Gole wszech czasów" - Jarosław Kaczmarek

Tytuł: Gole wszech czasów
Autor: Jarosław Kaczmarek
Wydawnictwo: Egmont Polska
Data wydania: 09.11.2016r.
Liczba stron: 248
 
Magiczne chwile, w których piłka trafia do siatki.
 
Futbol to gra, która kochają miliony. I jak w każdej takiej grze, są w niej momenty, które zapadają w pamięć i przechodzą tym samym do historii. W piłce nożnej momentami tymi są gole. Zwłaszcza te piękne, wyjątkowej urody, roztrzygające o losach meczów, tytułów, pucharów. Właśnie o takich golach jest ta książka.
 
"Gole wszech czasów" to piękna podróż przez przeszłość i teraźniejszość piłki nożnej. Czytelnik ma niepowtarzalną okazję przeżyć w przytoczonych relacjach emocje towarzyszące najważniejszym golom w historii piłki nożnej, od bramki dla Urugwaju, która uciszyła Maracanę w meczu z Brazylią w finale mistrzostw świata w 1950 roku, poprzez piękne bramki innych finałów i niezapomniane chwile również z czasów obecnych, jak choćby 5 bramek Lewandowskiego zdobytych w jednym meczu w ciągu 9 minut. Książka pełna jest wspomnień o pięknych akcjach, trafieniach - po prostu o najsilniejszych emocjach płynących z futbolu.
 
Bogato ilustrowane strony, grafiki, schematy, zdjęcia, wiernie przytoczone komentarze spikerów, szczegółowe przedstawienie tła wydarzeń, okoliczności towarzyszących meczom - oto siła tej książki. Jest naprawdę bardzo pięknie wydana. Kolejne strony cieszą oczy. Dla fana piłki nożnej ta pozycja to nie lada gratka. I to dla fana w każdym wieku - książka jest adresowana zarówno do najmłodszych, jak i do tych nieco starszych fanów.
 
Świetna rzecz. Naprawdę godna polecenia.
 
Dziękuję Wydawnictwu Egmont Polska za udostępnienie niniejszej pozycji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz