środa, 7 czerwca 2017

"Zabrałam brata dookoła świata. Ameryka Łacińska" - Lusia Wojtek Eliza Wojciech Łopacińscy

Tytuł: Zabrałam brata dookoła świata. Ameryka Łacińska
Autor: Lusia Wojtek Eliza Wojciech Łopacińscy
Wydawnictwo: Bezdroża
Data wydania: 04.04.2017r.
Liczba stron: 333Dookoła świata całą rodziną? Proszę bardzo :)

Zamiar wyjechania w tak długą podróż, i to czteroosobową rodziną, to teoria karkołomna i trudna do przełożenia (choćby tylko w głowie) na praktykę, jednak jak się okazuje... jest to teoria możliwa do wykonania :) Kierunek - świat! :) A konkretnie Ameryka Łacińska.

Cała wyprawa tej niezwykle sympatycznej rodzinki budzi niekłamany podziw. W czwórkę, nikogo nie znając, śpiąc w namiocie, u poznanych miejscowych, żyjąc z dnia na dzień i z dnia na dzień pokonując kolejne kilometry włóczęgi... odbywają po prostu Przygodę Życia :) I jak im tu nie zazdrościć? :) ... Takiej przygody chyba każdy z nas w głębi serca by sobie życzył. 

Książka to pełna humoru opowieść o pogodnej, rodzinnej włóczędze, o takiej trochę szkole życia dla każdego z czwórki podróżujących i chyba trochę też o tym, że... na świat i ludzi trzeba się otwierać. Tylko wtedy bowiem ma się szansę na coś fajnego - w tym przypadku właśnie na Przygodę Życia :) A do tego wszystkiego mamy jeszcze piękne zdjęcia :) ... Lektura to czysta przyjemność.

Polecam!

Dziękuję Wydawnictwu Bezdroża i całej Grupie Wydawniczej Helion za egzemplarz recenzencki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz