środa, 23 listopada 2016

"Zeszyt łobuza i jego kumpli " - Ewa Jarocka, Sebastian Kuffel

Tytuł: Zeszyt łobuza i jego kumpli
 Autor: Ewa Jarocka, Sebastian Kuffel
Wydawnictwo: Septem
Data wydania: 23.11.2016r.
Liczba stron: 208
 
Z tym zeszytem dzieciakowi najgorsza nawet nuda nie grozi!
 
Świetna książeczka - jak sama nazwa wskazuje, dla małych rozrabiaków ;) ... ale dla małych aniołków również! (w końcu każdy dzieciak ma w sobie trochę z tego i z tego ;). Zbiór mnóstwa konstruktywnych pomysłów, zabaw, ćwiczeń, zagadek... IDEALNA SPRAWA W KONTEKŚCIE ZAGOSPODAROWANIA CZASU TWOJEGO DZIECKA.
 
"Zeszyt..." jest dedykowany dzieciakom w wieku 7-11 lat. Wchodząc głębiej w szczegóły: jest podzielony na dwie części (rozpoczęte z dwóch przeciwnych stron książeczki - na marginesie świetna koncepcja). A co w środku? Coś dla miłośników Gwiezdnych Wojen, klasycznych zabaw w rodzaju państwa-miasta, statki, coś w stylu Halloween, trochę rysowania, trochę wycinania, quizy... fajna, fajna, naprawdę fajna sprawa :)
 
Super w tej pozycji jest jej potencjał - niby to nic wielkiego, tylko trochę zadrukowanego papieru, a naprawdę może i zająć dziecku czas i zadziałać na jego wyobraźnię. A wyobraźnia dziecka jest czymś, co zawsze warto (i trzeba) stymulować - ta książeczka nadaje się do tego wręcz idealnie.
 
Gorąco polecam!
 
Serdecznie dziękuję Wydawnictwu Septem i całej Grupie Wydawniczej Helion za udostępnienie niniejszej książki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz