poniedziałek, 15 sierpnia 2016

Tytułem wstępu...

Stało się - założyłem bloga...;) Strasznie długo chodził mi ten pomysł po głowie, czas więc przestać myśleć i zacząć działać!:) To miejsce to - w założeniu - taka moja mała prywatna odskocznia od codzienności... Mam nadzieję, że będzie dla Was, Odwiedzających, ciekawa, to miejsce ma być też bowiem czymś dla Was: miejscem, w którym możecie poczytać o starych i nowych, używanych i pachnących świeżością książkach, a także miejscem, w którym (z biegiem czasu) będzie można też o tych książkach pogadać (zobaczymy na jaką skalę, lecz mam nadzieję, że jakoś się to rozkręci).

Czytam tak naprawdę wszystko co wpadnie mi w ręce: fantastykę, horror, dobrą powieść obyczajową, stare polskie i zagraniczne klasyki, to co na czasie i to co trochę zapomniane, nowości i stare, zakurzone nieraz, woluminy. Książki to przede wszystkim piękno słowa pisanego, i można to piękno znaleźć w każdej z książek, tak więc nie dyskryminuję żadnego autora i żadnej pozycji. Ok, to trochę sztuka dla sztuki, ale chyba o to w tym wszystkim poniekąd chodzi: o niepodszytą niczym więcej czystą przyjemność z czytania:)

Tyle słowem wstępu;) Żaden ze mnie literat, ani pięknie wysławiający się mówca, więc poprzestanę na tym, co wyżej. To miejsce ma być przeznaczone książkom i literaturze - oddam im więc za chwilę głos.

Zatem - do dzieła!

3 komentarze:

 1. O to właśnie chodzi!
  Powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki wielkie!:) Chociaż, aby nie zapeszać, powinienem powiedzieć "nie dziękuję" ;) W każdym razie jestem wdzięczny za wskazówki i Twoją pomocną dłoń :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie też uraczono wskazówkami, także, nie ma za co ;)

   Usuń