środa, 3 kwietnia 2019

Dzień, w którym Heniś poznał... Wesoła kolorowanka - praca zbiorowa


Tytuł: Dzień, w którym Heniś poznał... Wesoła kolorowanka
Autor: praca zbiorowa
Wydawnictwo: Egmont Polska
Data wydania: 13.03.2019r.
Liczba stron: 32Kredki w dłoń!

Czas trochę pokolorować :) Im więcej kolorów, tym – wiadomo – lepiej, a zatem kredki w dłoń! Heniś chętnie nam w tym dziele potowarzyszy i równie chętnie pomoże :)

Obrazków do pokolorowania znajdziemy w zeszyciku 32. Każdy inny i w mniejszym lub większym stopniu nawiązujący do odcinków emitowanej w jednej ze stacji telewizyjnych bajki oraz do bajek wydanych w formie książkowej (również do recenzowanych przeze mnie bajek z cyklu „Nowa kolekcja bajek”, których bohaterem jest właśnie Heniś).

Na kolejnych stronach ubarwimy wiele graficznych ilustracji znanych już z odcinków bajki, a więc przydamy barw pewnemu kogutowi, papudze, księżycowi, autobusowi, śmieciarce, pterodaktylowi, na dokładkę zaś będzie Heniś jako cukiernik, malarz oraz nurek – a to tylko część z proponowanych do pokolorowania obrazków :) Każdy obrazek dodatkowo opatrzono krótką notką, można zatem (w bonusie) troszkę dziecku poczytać.

Im więcej dobrej zabawy, tym lepiej, a jeśli przy okazji dziecko może poćwiczyć panowanie nad kredką – nie pozostaje nic innego tylko temu przyklasnąć. Czas w towarzystwie Henisia, jego przyjaciół i naszych domowych kredek minie z całą pewnością szybko i przyjemnie.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza